Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   

Inna oferta edukacyjna - dla nauczycieli

30 lat Polskiego Towarzystwa Opieki Paliatywnej

Szczegóły

Zaproszenie na Jubileuszową Konferencję Naukowo-Szkoleniową 30 lat Polskiego Towarzystwa Opieki Paliatywnej, która odbędzie się 14 września 2019 r. w Centrum Kongresowo-Dydaktycznym Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu, ul Przybyszewskiego 37.
Szczegóły...

MISTRZYNIE W SZKOŁACH

Szczegóły

mistrzynie-"Mistrzynie w szkołach" to autorski projekt Otylii Jędrzejczak, który jest realizowany przez jej fundację. Celem akcji jest mobilizacja dziewcząt w wieku licealnym do zwiększenia aktywności ruchowej. Promujemy aktywny tryb życia i świadomość tego, jak ważną rolę w ich wieku pełni tak niedoceniana przecież lekcja wychowania fizycznego.

Więcej informacji

Zapraszamy do programu Szkoła z Klasą 2.0!

Szczegóły

szkoła z klasąProgram Szkoła z Klasą 2.0 wspiera nauczycieli i dyrektorów szkół ze wszystkich poziomów edukacyjnych w zaplanowaniu i wprowadzeniu zmian, które pomogą ulepszyć funkcjonowanie szkoły.
więcej informacji...

Szanowni Państwo, Drodzy Nauczyciele!

Szczegóły

Centrum Edukacji SzkolnejCentrum Edukacji Szkolnej ma zaszczyt zaprosić Państwa uczniów do kolejnej edycji konkursów MULTITEST z języka polskiego, matematyki, języka angielskiego, języka niemieckiego, historii, przyrody, biologii, geografii, chemii i fizyki.

Konkursy odbędą się w dniach 15-19 października 2018 r. Zgłoszenia szkoły można dokonać do 26 września 2018 r. poprzez formularz online. Szczegółowe informacje o tym i innych naszych konkursach znajdą Państwo na stronie www.ces.edu.pl

Szkoły dziedzictwa. Ona.

Szczegóły

Szkola dziedzictwa ona RGBCentrum Turystyki Kulturowej TRAKT operatora:Bramy Poznania oraz Traktu Królewsko Cesarskiego, zaprasza do udziału w IV edycji programu edukacyjnego Szkoły dziedzictwa. Ona.

Przedstawiamy pełen pakiet informacji dotyczących programu edukacyjnego, które są dostępne na naszej stronie: http://bit.ly/szkoladziedzictwaona.
Szczegóły o programie
Regulamin
Formularz zgłoszeniowy
Abstrakty

   
   
   
   
   
   
   
   
   
   

Partnerstwo z CDN  

Loading
http://archiwalna.odnpila.nazwa.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/patronat.patronat-uam-pilagk-is-190.pnglink
http://archiwalna.odnpila.nazwa.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/patronat.patronat-ppp-pilagk-is-190.pnglink
http://archiwalna.odnpila.nazwa.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/patronat.patronat-policja-pilagk-is-190.pnglink
   
   
doradca

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zamiany ustawień cookies w przeglągarce Polityka Prywatności CDN w Pile.

Zgadzam się i