Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   

Job shadowing for job experiance

Upowszechnianie projektu w ramach ogólnopolskiej konferencji

W dniu 18 maja 2019 r. w ramach ogólnopolskiej konferencji zorganizowanej przez Centrum Doskonalenia Nauczycieli w Pile były upowszechniam rezultaty projektu. W ramach wystąpień konferencyjnych, konsultacji, stoiska projektowego uczestnicy konferencji mogli dowiedzieć się więcej na temat samej formuły, jaką jest job shadowing, ale także obejrzeć również fotorelację z mobilności uczestników, którzy szkolili się w 4 placówkach edukacyjnych w Walencji. W konferencji uczestniczyło ponad 100 nauczycieli z całej Polski, z różnych etapów edukacji którzy ocenili całość, jako skuteczne przedsięwzięcie.

Czytaj więcej: Upowszechnianie projektu w ramach ogólnopolskiej konferencji

Relacja z mobilności w Walencji, Hiszpania

Partner Projektu: Mobility Projects, Universal Mobility SL, Oddział Valencia

Uczestnicy odbyli Job shadowing w następujących instytucjach:
1. Centro Específico de Educación a Distancia de la Comunidad Valenciana – CEEDCV
2. FECEVAL CECE- Federación de Centros de Enseñanza de Valencia
3. Amigos de la Lengua Polaca
4. Centro de Formación RODRIGO GIORGETA

Czytaj więcej: Relacja z mobilności w Walencji, Hiszpania

Akademia dla Wychowawcy

wych20190915Zapraszamy 16 września 2019 r. o godz. 20.00 na spotkanie online w ramach Akademii dla Wychowawców realizowane w formie webinaru
Forma bezpłatna, czas: godz. 20.00-21.00
Temat: Rozwijanie kreatywności, przedsiębiorczości i kompetencji cyfrowych wychowanków
Nauczyciel-wychowawca – innowatorem – praktyczne wskazówki do realizacji innowacji pedagogicznej - Danuta Kitowska
Erasmus+ jako pomysł na uczenie się kadry pedagogicznej – rekomendacje po udziale w projekcie „Job shadowing for job experience" – Danuta Kitowska

Z bibliotecznej półki – Barbara Moskal

Zapisy

 

Przygotowanie językowe i kulturowe realizowane przed mobilnością.

10 kluczowych pracowników, którzy zostali zrekrutowani do projektu odbyło przygotowanie mające na celu wzmocnienie ich kompetencji z języka angielskiego,poznania kultury hiszpańskiej – w zakresie kompetencji społecznych i komunikacji międzynarodowej.Nauka odbywała się przez zabawę i odczuwanie wszystkim zmysłami, szczególnie podczas kosztowania smakołyków hiszpańskich

Czytaj więcej: Przygotowanie językowe i kulturowe realizowane przed mobilnością.

Job shadowing for job experiance

Pasek-UE

cdn-pila-small

 

 

 

Projekt "Job shadowing for job experiance" z akcji Ponadnarodowa mobilność uczniów i absolwentów oraz kadry kształcenia zawodowego Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020, współfinansowany z Europejskiego Funduszu Społecznego.

Czas realizacji 01.10.2018 – 30.09. 2019.

Partner projektu: Mobility Projects – Hiszpania.

Celem głównym jest wsparcie do grudnia 2019 r. 10 kluczowych-merytorycznych pracowników Centrum Doskonalenia Nauczycieli w Pile poprzez zwiększenie ich kompetencji w nowoczesnych (międzynarodowych) metodach nauczania (wykorzystywane w edukacji 3.0., która charakteryzuje się zatarciem linii dzielącej nauczycieli od uczniów tak, że wszyscy są odkrywcami informacji i twórcami nowej wiedzy).

Koorynatorką projeku jest dr Monika Kłos – Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

   
doradca

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zamiany ustawień cookies w przeglągarce Polityka Prywatności CDN w Pile.

Zgadzam się i